Historia firmy

Historia firmy

Historia firmy zaczyna się 1 stycznia 1991 roku, kiedy to na bazie Miejskiego Przedsiębiorstwa Remontowo – Budowlanego w Białymstoku została zarejestrowana firma P.P.U. MEDREX Sp. z o.o. W 1996 roku ponad 93% udziałów w firmie MEDREX została zakupiona przez Promotech Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. W lutym 1998 roku zmieniona została nazwa przedsiębiorstwa z P.P.U. MEDREX na PROMOTECH-KM Spółka z o.o. w Łapach.

Rdzennym profilem działalności PROMOTECH-KM jest produkcja części do maszyn i opakowań metalowych na potrzeby spółki matki – Białostockiego Promotechu Sp. z o.o., oraz produkcja szlifierek taśmowych i ręcznych zaginarek do blach do jednego z najbardziej znanych w Europie, Duńskiego producenta maszyn warsztatowych do obróbki metali. W roku 2011 firma przejęła część kooperacyjnej produkcji z jednej z podlaskich firm produkujących maszyny rolnicze, dzięki czemu Promotech-KM wszedł w nową branżę związaną podwykonawstwem w dziedzinie obróbki metali.

Promotech KM dzisiaj

W dniu dzisiejszym Promotech-KM to przede wszystkim centrum kooperacji przemysłowej specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowych usług związanych z produkcją części i kompletnych maszyn łącznie z montażem mechanicznym i elektrycznym na potrzeby kontrahentów z zachodniej części Europy i Skandynawii. Działając w wielu branżach związanych z obróbką metali jesteśmy przedsiębiorstwem łączącym wiedzę, doświadczenie i staranność w poznaniu oczekiwań naszych klientów. Ciągły rozwój naszej firmy to równowaga między ciągłym podnoszeniem możliwościami technicznymi przez inwestycje w park maszynowy i infrastrukturę i budowaniem zasobów wiedzą podnoszenie kwalifikacji naszej kadry specjalistów.

Left Menu IconEN/PL