O firmie

O firmie

Jesteśmy firmą kooperacyjną zajmującą się obróbką metali, produkcją maszyn oraz małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. Pracujemy na powierzonej dokumentacji w formie papierowej, pdf oraz programach typu CAD. Rozbudowany i wszechstronny park maszynowy pozwala zaoferować naszym kontrahentom kompleksowe usługi związane z wytworzeniem zarówno mało jak i wielkoseryjnych elementów oraz produkcję kompletnych wyrobów pod ich marką.
Stanowimy zgrany zespół łączący innowacyjność, indywidualne podejście do potrzeb klientów z doświadczeniem i wszechstronną wiedzą z dziedziny obróbki metali. We współpracy stawiamy na długoterminowe, partnerskie relacje, elastyczność i błyskawiczną reakcję na problemy naszych klientów. Szczególną uwagę kierujemy na wysoki standard jakości naszych wyrobów, usług a także płynną i reaktywną komunikację tak aby każdy z naszych kontrahentów mógł bez obaw polecić Promotech-KM jako solidnego, godnego zaufania partnera w biznesie.

Profil działalności

Stawiamy na ciągłe doskonalenie w obszarze produkcyjnym, zarówno pod względem jakości wyrobów jak i technologii wykonania. Sprawnie działająca komórka Kontroli Jakości pełni funkcję „oka klienta” podczas procesu produkcyjnego, zapewniając tym samym najwyższy poziom zadowolenia naszych kontrahentów ze świadczonych usług. Dzięki takiej metodyce największą przewagą konkurencyjną Promotechu-KM jest niski koszt wytworzenia w stosunku do poziomu jakości produkowanych wyrobów.
We współpracy z naszymi klientami kierujemy się przede wszystkim chęcią budowania długoterminowych relacji opartych na zasadach partnerskich. Wieloletnia doświadczenie zdobyte przez współprace z klientami indywidualnymi oraz dużymi, międzynarodowymi korporacjami, pozwala nam na indywidulane podejście i dopasowanie się do potrzeb naszych odbiorców.

Kierunek rozwoju firmy

Firma Promotech-KM przez wiele lat swojej działalności ewoluowała z firmy wykonującej głównie produkcję pomocniczą na rzecz spółki matki w przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług kooperacyjnych szerokiemu spektrum klientów.
Dzięki doświadczonej kadrze technicznej, wykwalifikowanym pracownikom i rozbudowanych możliwościach technicznych parku maszynowego, jesteśmy w stanie sprostać rosnącym standardom wyznaczanych przez dotychczasowych i potencjalnych klientów.
Współpracujemy również z wieloma przedsiębiorstwami z branży obróbki metali w naszym regionie i w całym kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozszerzyć zakres technicznych możliwości produkcyjnych, tak aby zapewnić naszym klientom kompleksowość usług.

Left Menu IconEN/PL